Jana K.
14.09.2025
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. 02:39:03 Zjisti slevový kód
Chcete jinou variantu?
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 337 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
303 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
286 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Představujeme vám náš Arašídový krém s příchutí čokolády, který můžete zařadit do svého zdravého životního stylu. Přináší lahodnou kombinaci arašídů, čokolády a lískových ořechů a je dokonalou volbou pro všechny, kdo hledají chutný a lepší způsob, jak si dopřát sladkou odměnu. Tento krém je zcela bez cukru a navíc je zdrojem bílkovin a vlákniny.
Alergeny: arašídy, mléko, sója, ořechy. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, sezamu a lepku.

Bez cukru: Snížený obsah sacharidů, vhodný pro vás, když chcete omezit cukry.
Odtučněné sušené mléko: Přidává krému lahodnost do smetany.
Nízkotučné kakao (5 %): Vůně a bohatá čokoládová chuť bez zbytečných kalorií.
Lískové ořechy (2 %): Přidávají křupavost a další vrstvu chuti.
Syrovátka: Zdroj kvalitních *bílkovin pro svalovou regeneraci. *Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty
Kakaová hmota: Zajišťuje intenzivní čokoládovou chuť.

Můžete je namazat na chleba, toast nebo křupavé pečivo pro rychlou a chutnou svačinu. Přidejte lžičku arašídového krému do vašeho oblíbeného jogurtu nebo ovesné kaše pro extra chuť a bílkoviny. Použijte krémy jako náplň do koláčů, muffinů nebo sušenek. Můžete je také přidat do těsta pro bohatší chuť. Potřete krémem plátky jablka, banánu nebo jiného ovoce pro zdravou a lahodnou svačinu. Přimíchejte lžíci krému do vašeho oblíbeného smoothie pro krémovou konzistenci. Použijte krém jako polevu na naše 4FITNESS palačinky, vafle nebo zmrzlinu pro extra chuťový zážitek.

Běžná porce je 25 g. Doporučujeme max. 4 porce za den. Zvýšená konzumace může mít projímavé účinky.
Sladké krémy s vysokým obsahem bílkovin jsou většinou bezpečné i pro těhotné ženy, přesto se doporučuje poradit se s lékařem před jejich konzumací.
Za 500 g balení zaplatíte pouhých 337 Kč, což odpovídá cca 20 porcím. Jedna porce vás vyjde jen na necelých 16,85 Kč! Oslaďte si život levně a povyšte své svadké snídaně nebo večeře na vyšší level.

Zdroje:
Arašídy 50 %, náhradní sladidlo (maltitol), bambucké máslo, odtučněné sušené mléko, nízkotučné kakao 5 %, lískové ořechy 2 %, syrovátka, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitin), aroma, pomerančovník hořký (Citrus aurantium), černý rybíz, čekanka planá.
| Energie kJ | 625.75 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 150.75 kcal |
| Tuky | 11.5 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 1.83 g |
| Sacharidy | 6.5 g |
| Z toho cukry | 1.8 g |
| Vláknina | 1.65 g |
| Bílkoviny | 4.5 g |
| Sůl | 0.01 g |
| Energie kJ | 2503 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 603 kcal |
| Tuky | 46 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 7.3 g |
| Sacharidy | 26 g |
| Z toho cukry | 7.2 g |
| Vláknina | 6.6 g |
| Bílkoviny | 18 g |
| Sůl | 0.04 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 1198261 |
| EAN | 8594220110790 |
14.09.2025
13.09.2025