31.01.2026
- Dělá to co má
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. 02:07:40 Zjisti slevový kód
Nebo objednávejte i v našem ★ FORM MIXÉRU ★
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 149 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
134 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
126 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Glycin je důležitá aminokyselina, která se nevyskytuje samostatně, vždy je součástí molekul proteinu, například hemoglobinu, kolagenu nebo kreatinu. S tím souvisí i jeho pozitivní účinky na budování svalové hmoty a regeneraci organismu.
Obsah glycinu: 99 %
Rozpustnost aminokyseliny: výborná
Chuť aminokyseliny: příjemně nasládlá
Hmotnost výrobku: libovolná
Upozornění: Nejedná se o skutečný obal produktu.
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Glycin spotřebujte nejpozději do 4 měsíců po otevření. Vyrobeno fermentací. U všech surovin laboratorně sledujeme ukazatele čistoty a zdravotní nezávadnosti.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
Všeobecné účinky glycinu
Účinky aminokyseliny glycinu na potraviny

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 0,5 až 1 g glycinu (1 rovná čajová lžička glycinu = 3,8 g). Vmíchejte do nápoje nebo konzumujte v prášku a dostatečně zapijte.
Pro posílení antikatabolického účinku přidejte glycin do předtréninkového nápoje. Chcete-li zvyšovat objem svalové hmoty a zlepšit proces regenerace, užívejte glycin před spaním.
Silovým sportovcům doporučujeme užívat glycin společně s kreatinem, působení obou doplňků zvýší intenzitu a délku výkonu.
Za 250 g balení L-glycinu zaplatíte 149 Kč. Při denní dávce 0,7 g získáte přibližně 357 porcí – jedna porce vás tak vyjde na pouhých 0,4 Kč! L-glycin je důležitá aminokyselina podporující regeneraci, spánek a celkovou rovnováhu organismu – ideální pro každodenní doplnění.

Zdroje:
Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
L-glycin.
| Energie kJ | 16.15 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 3.8 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Energie kJ | 1615 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 380 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0.99 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 99 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 131671 |
31.01.2026
24.12.2025
16.12.2025
29.11.2025
26.11.2025