22.01.2026
- kvalitní
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. Zjisti slevový kód
Nebo objednávejte i v našem ★ FORM MIXÉRU ★
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 927 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
834 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
787 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
MCT (Medium Chain Triglycerides) 70% v prášku je kvalitní doplněk stravy ideální pro všechny, kdo hledají snadno dostupnou a rychlou energii. Obsahuje vysoce koncentrované triglyceridy středně dlouhého řetězce, získané z kokosového oleje a chráněné inovativní mikroenkapsulační technologií. Tento produkt je perfektní volbou pro keto a low-carb stravování, sportovce, nebo každého, kdo chce podpořit svůj metabolismus a mentální výkon.
Obsah mastných kyselin:
Hmotnost: libovolná
Rozpustnost: ve studené vodě snadno rozpustný prášek
Chuť: neutrální
Forma: Jemný prášek bez příměsí
Dávkování: Doporučená jednorázová dávka je kolem 10-20 gramů (což je přibližně 2-3 lžíce). Doporučujeme začít nižší dávkou.
Minimální trvanlivost: 12 měsíců
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
MCT olej, neboli Medium Chain Triglycerides (středně dlouhé triglyceridy), je forma tuku, která se nachází převážně v kokosovém oleji. V přírodě se vyskytuje v kokosovém oleji, ale může být také extrahován z jiných zdrojů, jako je máslo nebo plnotučné mléko.
Rozmíchejte 1–2 čajové lžičky (5–10 g) v nápoji dle vaší volby, například ve vodě, smoothie, kávě nebo čaji. Doporučená denní dávka je 10–20 g.
MCT 70% je vhodné pro dlouhodobé užívání. Doporučujeme začít s nižší dávkou a postupně ji zvyšovat, aby si tělo přivyklo.
MCT je obecně považováno za bezpečné, ale užívání během těhotenství či kojení doporučujeme předem konzultovat s lékařem.
Při nadměrném užívání může způsobit zažívací obtíže, jako je nadýmání nebo průjem. Doporučujeme začít s nižší dávkou.
Představte si, že za pouhých 927 Kč získáte 800 g MCT oleje v prášku, což odpovídá 40 - 80 denním porcím. To znamená, že jedna denní porce vás vyjde na přibližně 23,18 - 11,59 Kč! Toto množství vám vydrží 1,5 - 2 měsíce při denním užívání.
Nepromeškejte šanci podpořit své zdraví a energii ekonomicky a efektivně!

MCT prášek (kokosový olej, arabská guma).
| Energie kJ | 223.9 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 53.5 kcal |
| Tuky | 7 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 7 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Energie kJ | 2239 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 535 kcal |
| Tuky | 70 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 70 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 11869241 |
22.01.2026
22.07.2025