9 koktejlů + shaker
Chcete jinou variantu?
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 409 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
368 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
347 Kč / ks |
Produkty obsažené v balíčku
-
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
-
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
-
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
-
Čistota za skvělé ceny
Co je to Set 9 neochucených proteinových koktejlů? Vše, co chcete vědět.

Ochutnej svobodu příchutí
Snadné, rychlé a bez cukru
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
Set devíti koktejlů představuje jednoduchý způsob, jak mít rychlé a vyvážené jídlo vždy po ruce. Každá 25g porce je bez příchuti, takže si ji můžete upravit přesně podle sebe – sladkou, jemnou nebo úplně neutrální.
Koktejly jsou navržené tak, aby zasytily, dodaly kvalitní bílkoviny, vlákninu a potřebné mikronutrienty, aniž by zatížily zbytečnými kaloriemi. Skvěle zapadnou do přerušovaného půstu, nízkosacharidového i vysokoproteinového stravování a hodí se jako rychlá náhrada jednoho jídla.
Pokud chcete větší variabilitu, můžete si k nim přidat naše kapslované příchutě a měnit si chuť podle nálady. Set je ideální pro každodenní použití, cestování i dny, kdy není čas vařit.
Složení
Koktejl bez příchuti
Koncentrát syrovátkové bílkoviny (Nizozemsko), izolát sójové bílkoviny, mléčné bílkoviny, kolagen, bramborová vláknina, slunečnicový lecitin, inulin, jablečná vláknina, psyllium, vitaminy a minerální látky (fosforečnan draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, oxid hořečnatý, vitamin C – kyselina askorbová, pyrofosforečnan železitý, vitamin E – DL-alfa-tokoferol acetát, síran zinečnatý, nikotinamid, molybdenan sodný, jodid draselný, chlorid chromitý, seleničitan sodný, vitamin A – retinyl acetát, vitamin D2 – ergokalciferol, D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, kyselina listová, vitamin B6 – pyridoxin-hydrochlorid, uhličitan měďnatý, vitamin B12 – kyanokobalamin, vitamin B1 – thiamin mononitrát, vitamin B2 – riboflavin, D-biotin, vitamin K1 – fylochinon).
Alergeny: mléko, sója. Při výrobě bylo použito potravinářských přístrojů, na kterých se rovněž zpracovávají vejce, lepek, celer, ryby a ořechy.

Výživové hodnoty
Na 1 porci
| Energie kJ | 350 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 83.25 kcal |
| Tuky | 0.75 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0.88 g |
| Z toho cukry | 0.2 g |
| Vláknina | 2.75 g |
| Bílkoviny | 16.25 g |
| Sůl | 0.8 g |
Na 100 g před přípravou
| Energie kJ | 1400 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 333 kcal |
| Tuky | 3 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 3.5 g |
| Z toho cukry | 0.8 g |
| Vláknina | 11 g |
| Bílkoviny | 65 g |
| Sůl | 3.2 g |
Vitamíny v jedné porci
| Vitamin A | 164.7 μg |
|---|---|
| Vitamin D | 2.35 μg |
| Vitamin E | 2.35 mg |
| Vitamin K1 | 16.47 mg |
| Vitamin C | 10.59 mg |
| Thiamin (vit.B1) | 0.28 mg |
| Riboflavin (vit. B2) | 0.38 mg |
| Niacin (vit. B3) | 4.24 mg |
| Kys. pantothenová (vit. B5) | 0.71 mg |
| Vitamin B6 | 0.38 mg |
| Vitamin H (biotin) | 3.53 μg |
| Kys. listová (vit. B9) | 47 μg |
| Vitamin B12 | 0.33 μg |
Minerální látky v jedné porci
| Vápník | 164.7 mg |
|---|---|
| Fosfor | 141.18 mg |
| Draslík | 630 mg |
| Železo | 3.76 mg |
| Zinek | 2.35 mg |
| Měď | 0.28 mg |
| Jód | 30.59 μg |
| Selen | 12.94 μg |
| Sodík | 120 mg |
| Hořčík | 35.29 mg |
| Mangan | 0.24 mg |
| Molybden | 16.47 μg |
| Chrom | 5.88 μg |
Vitamíny z 5 porcí - denní příjem
| Vitamin A | 823.5 μg |
|---|---|
| Vitamin D | 11.75 μg |
| Vitamin E | 11.75 mg |
| Vitamin K1 | 82.35 mg |
| Vitamin C | 52.95 mg |
| Thiamin (vit.B1) | 1.4 mg |
| Riboflavin (vit. B2) | 1.9 mg |
| Niacin (vit. B3) | 21.2 mg |
| Kys. pantothenová (vit. B5) | 3.55 mg |
| Vitamin B6 | 1.9 mg |
| Vitamin H (biotin) | 17.65 μg |
| Kys. listová (vit. B9) | 235 μg |
| Vitamin B12 | 1.65 μg |
Minerální látky z 5 porcí
| Vápník | 823.5 mg |
|---|---|
| Fosfor | 705.9 mg |
| Draslík | 3150 mg |
| Železo | 18.8 mg |
| Zinek | 11.75 mg |
| Měď | 1.4 mg |
| Jód | 152.95 μg |
| Selen | 64.7 μg |
| Sodík | 600 mg |
| Hořčík | 176.45 mg |
| Mangan | 1.2 mg |
| Molybden | 82.35 μg |
| Chrom | 29.4 μg |
Parametry
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | PACK_KOKTEJLY9 |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.