Karel Z.
13.03.2026
- cena
- účinek
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. 02:11:55 Zjisti slevový kód
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 689 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
620 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
585 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Argin Pump v praktickém balení 240 kapslí za cenu 689 Kč.
Argin Pump obsahuje kompletní trojici účinných látek, které synergicky posilují svaly a sexuální kondici. Argin Pump zvyšuje sílu při fyzické zátěži.
Počet dávek v balení: 80 (na 80 dní)
Hmotnost výrobku: 132 g (1 kapsle 550 mg)
Upozornění: Nejedná se o skutečnou etiketu produktu.
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Argin Pump spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vyrobeno v ČR, u všech surovin laboratorně sledujeme ukazatele čistoty a zdravotní nezávadnosti.
Přestože je Argin Pump prospěšný doplněk stravy, není to primárně kloubní výživa. Na druhou stranu ale může nepřímo zdraví kloubů ovlivňovat. Jeho hlavní přínos je především v podpoře imunitního systému, zlepšení průtoku krve a dodávce živin do svalů.
L-citrulin je neesenciální aminokyselina, která se v těle přeměňuje na arginin a později na oxid dusnatý (NO). Oxid dusnatý více prokrvuje tkáně a zlepšuje průchodnost cév. Tím podporuje erekci u mužů a vyšší vzrušivost u žen. L-arginin je obsažen také v přípravcích na erekci, protože byla prokázána jeho schopnost podpořit erekci a spermatogenezi. Argin Pump obsahuje kompletní trojici účinných aminokyselin, které spolupůsobí na posílení svalů a sexuální kondice v synergickém efektu. Tento doplněk stravy zmírňujě některé druhy bolesti hlavy. Nejedná se o léčivo! Pro léčbu chorob navštivte vašeho lékaře.
Pro maximální efekt konzumujte 3 kapsle 30 minut před cvičením nebo sexem. Nebo užívejte 3 kapsle denně. Jednu ráno, druhou v poledne a třetí večer. Toto použití uplatňují sportovci, kteří žádají vyplavení růstového hormonu (GH) pro lepší regeneraci.

Skutečná etiketa produktu
Upozornění:
Nepřekračujte uvedenou denní dávku. Neužívejte v případě aktivní herpes infekce (opary) a při onemocnění schizofrenií. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Za 240 kapslí Argin Pump zaplatíte 689 Kč (80 denních dávek). Jedna denní dávka (3 kapsle) vychází na 8,61 Kč – skvělá volba pro podporu výkonu a prokrvení. Argin Pump obsahuje 550 mg argininu v jedné kapsli a je ideální před tréninkem pro maximální napumpování svalů a lepší zásobení živinami.
Zdroje:
Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
(celé balení / 1 kapsle): L-arginin 79 200 mg / 330 mg, L‑citrulin 26 400 mg / 110 mg, L-ornitin HCl 26 400 mg / 110 mg, želatina, protispékavá látka (stearan hořečnatý)
| Energie kJ | 28.05 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 6.6 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 1.63 g |
| Sůl | 0 g |
| Energie kJ | 1700 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 400 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 99 g |
| Sůl | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0.99 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 60 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 194 |
| EAN | 8594220110127 |
13.03.2026
07.02.2026
11.01.2026
05.12.2025
17.06.2025