08.04.2025
- Příjemná chuť, rozpustnost, znatelný účinek.
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. 02:00:18 Zjisti slevový kód
Chcete jinou variantu?
Produkty obsažené v balíčku
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Volná forma BCAA se rozpouští ve vodě, skvěle chutná a má nejvyšší obsah účinných látek. V prášku BCAA ananas najdeš 91 % aminokyselin! Jednotlivé esenciální aminokyseliny mají tento optimální poměr: L-leucin 45,5 %, L-isoleucin 22,75 % a L-valin 22,75 %. Připrav si posilující nápoj a ušetři v akci 2+1!
Potřeba BCAA významně roste s náročností fyzického výkonu. Pro sportovce jsou BCAA nepostradatelné, protože zásadně ovlivňují regeneraci, zotavení po sportu a funkci svalů. Aminokyseliny dodávají tělu sílu, fungují jako palivo pro svaly a chrání je před rozpadem z důvodu dlouhotrvající zátěže nebo hladovění.
BCAA znamená ve zkratku pro anglické: Branched Chain Amino Acids, neboli aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Jde o tyto aminokyseliny: L-leucin, L-valin a L-isoleucin, které jsou esenciální, to znamená, že jsou jsou pro tělo nenahraditelné. Protože si je náš lidský organismusneumí vytvořit, musíme pojíst stravou.

Nepřekračuj doporučené dávkování 15 g na den. Jednu dávku 2,5 g nebo 5 g rozpusť ve vodě a vypij.
Pro spuštění svalového růstu rozmíchej BCAA s 200 ml vody a vypij nejdéle 1 hodinu po tréninku nebo závodu, v dietě nebo při dlouhé fyzické aktivitě.
Neužívej ale BCAA těsně před fyzickou aktivitou – obsažený leucin může způsobit hypoglykémii a snížit tak počáteční výkon. Při aktivitě přesahujíce 3 h (u někoho už 2h, je to individuální), se ale nevyhneš poklesu výkonu a je už výhodné BCAA doplnit.
Nepřekračuj doporučené dávkování 15 g na den.
Počet dávek BCAA: 480 porcí po 2,5 g nebo 240 porcí po 5 g
Hmotnost výrobku: 3× 400 g
Výrobní proces: fermentace
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby.
BCAA instant ananas spotřebujte do 4 měsíců od otevření. Vyrobeno v ČR.
Za zvýhodněné balení 2+1 BCAA s ananasovou příchutí zaplatíte 1 107 Kč. Balení obsahuje až 480 porcí po 2,5 g nebo 240 porcí po 5 g – podle zvoleného dávkování vás jedna porce vyjde na pouhých 2,31 až 4,61 Kč. BCAA pomáhají chránit svalovou hmotu, urychlují regeneraci a dodávají energii během i po tréninku – ideální volba pro každodenní sportovní podporu.

Zdroje:
Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
L-leucin, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, náhradní sladidlo (sukraloza), barvivo (kurkumin)
| Energie kJ | 38.85 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 9.23 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0.03 g |
| Z toho cukry | 0.03 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Energie kJ | 1554 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 369 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| Z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0.63 g |
| Leucin (EAA) | 1.25 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0.63 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 25 g |
| Leucin (EAA) | 50 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 25 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|
08.04.2025
13.01.2025
28.11.2024