14.12.2025
- Super doplněk stravy
Máte dotaz? Zavolejte nám.
Dnes: Využij slevu 150 Kč nebo 200 Kč Vyber slevový kód
Chcete jinou variantu?
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 369 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
332 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
313 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
BCAA s příchutí citrus za bezkonkurenční cenu 369 Kč za 400 g.
BCAA v instantní formě se dobře rozpouštějí ve vodě. Připravte si posilující nápoj s příchutí, kterou máte rádi.
BCAA (Branched Chain Amino Acids) neboli aminokyseliny s rozvětveným řetězcem L-leucin, L-valin a L-isoleucin jsou pro tělo podstatné (esenciální), ale organismus si je neumí vytvořit. Musíme je tělu dodávat stravou.
Počet dávek BCAA v balení: 160 porcí po 2,5 g nebo 80 porcí po 5 g
Ve 100 g BCAA instant citrus je 91 g aminokyselin! Jednotlivé esenciální aminokyseliny mají tento optimální poměr: L-leucin 45,5 g, L-isoleucin 22,75 g a L-valin 22,75 g.
Použitý výrobní proces: fermentace
Hmotnost výrobku: 400 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby.
BCAA instant citrus spotřebujte do 4 měsíců od otevření. Vyrobeno v ČR.
BCAA aminokyseliny dodávají tělu sílu, fungují jako palivo pro svaly a chrání je. Potřeba BCAA významně roste s náročností fyzického výkonu. Pro sportovce jsou BCAA nepostradatelné, protože zásadně ovlivňují regeneraci, zotavení po sportu a funkci svalů.
Vlastnosti BCAA instant citrus:

Pro spuštění svalového růstu rozmíchejte 2,5 až 5 g BCAA s 200 ml vody a zkonzumujte nejdéle 1 hodinu po tréninku nebo závodu.
BCAA je také vhodné konzumovat v dietě při fyzické aktivitě. Neužívejte ale BCAA těsně před fyzickou aktivitou – obsažený leucin může způsobit hypoglykémii a snížit tak počáteční výkon.
Nepřekračujte doporučené dávkování 15 g na den.
Za 400g balení zaplatíte 369 Kč (160 porcí). Jedna porce (2,5 g) vychází na 2,31 Kč – výhodná a chutná podpora pro každý trénink. BCAA s osvěžující citrusovou příchutí pomáhají chránit svaly, urychlují regeneraci a zvyšují výkonnost během fyzické zátěže.

Zdroje:
Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
L-leucin, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, náhradní sladidlo (sukraloza), barvivo (betanin – výtažek z červené řepy)
| Energie kJ | 38.85 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 9.23 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0.03 g |
| Z toho cukry | 0.03 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Energie kJ | 1554 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 369 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| Z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0.63 g |
| Leucin (EAA) | 1.25 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 1.25 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 25 g |
| Leucin (EAA) | 50 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 50 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 261 |
| EAN | 8594220110677 |
14.12.2025
04.12.2025
06.08.2025
02.07.2025
31.05.2025