David F.
05.04.2026
Máte dotaz? Zavolejte nám.
00:00:00 | Využij slevu 150 Kč nebo 200 Kč > Vyber slevový kód
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 448 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
403 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
380 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Hledáš ultimátní nálož energie, která tě dostane do tréninkového módu bez kompromisů? Tento pre-workout je tvá tajná zbraň! Navíc teď 2v1, jako HOT DRINK pro zahřátí, nebo osvěžující COLD DRINK.
Hmotnost: 440 g
Počet porcí: 20 (porce 22 g)
⚡Explozivní síla – nakopne tě a připraví na tvrdý trénink
⚡Maximální koncentrace – soustřeď se na každý pohyb s laserovou přesností
⚡Vytrvalost bez pádu – žádný „crash efekt“, jen stabilní energie
⚡Dokonalá svalová pumpa – posilni své svaly a podpoř růst

• Hořčík přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normální činnosti svalů.
• Kurkuma podporuje normální činnost dýchací, nervové a kardiovaskulární soustavy. A také normální stav kostí, kloubů a pokožky!
• Černý pepř je biologický zesilovač účinných látek HOT Cloumáku. Extrakt z černého pepře je nejčastěji spojován se zlepšením trávení (ocení každý, kdo řeší svou tělesnou hmotnost).
• Guarana podpora metabolismu tuků, kontrolu hmotnosti.

Pokročilá směs účinných látek je ještě zesílena extraktem z černýho pepře. Silněji účinkovat na tebe budou hlavně – kofein, beta-alanin, citrulin, arginin kurkuma a další. To vše pro synergický efekt a tvůj výkon.
Taurin a tyrosin – pro tvou maximální koncentraci a energii do svalů.
Čekej skvělou chuť – žádná chemická šílenost, ale příjemná osvěžující ovocná s kurkumou.
Rychlý nástup účinku – do pár minut budeš připraven(a) na ten nejefektivnější trénink.
Užívejt 15 minut před tréninkem 1 porci = 22 g. Doporučené dávkování je 1 porce na den.
1. HOT DRINK: 1 porci zalij 250 ml horké vody a důkladně promíchej lžící. Jenom pozor ať ti nebouchne šejkr v ruce, raději použij otevřenou nádobu.
2. COLD DRINK: V tohto případě se shakeru neboj. Do shakeru nalij 250 ml studené vody, přidej 1 porci a řádně protřepej.
Vždy dodržuj doporučené dávkování!
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu mimo přímé sluneční
záření při teplotách 4–25 °C. Nevystavujte mrazu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné
pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Obsahuje azobarviva, může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Po otevření spotřebujte nejpozději do 6 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Datum minimální trvanlivosti (DMT) vyznačeno u čárového kódu na nálepce. Nepřekračujte doporučené dávkování.
L-citrulin, dextróza, beta-alanin, L-ornitin HCl, L-arginin, regulátor kyselosti
(kyselina citronová), taurin, L-tyrosin, kurkuma 5 %, laktát hořečnatý di-hydrát, guarana
extrakt 1,9 %, kofein bezvodý, náhradní sladidlo (sukralóza), aroma, barviva (E102, E122),
piperin (extrakt z černého pepře) 0,01 %.
| Energie kJ | 274.56 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 65.56 kcal |
| Tuky | 0.02 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 5.06 g |
| Z toho cukry | 4.4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 10.56 g |
| Sůl | 0.04 g |
| Energie kJ | 1248 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 298 kcal |
| Tuky | 0.1 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 23 g |
| Z toho cukry | 20 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 48 g |
| Sůl | 0.2 g |
| Hořčík | 9.7 mg |
|---|
| Hořčík | 48.5 mg |
|---|
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 408 |
| EAN | 8594220111179 |
05.04.2026
05.02.2026
15.01.2026
01.08.2025
01.07.2025