Georgio
16.03.2026
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. Zjisti slevový kód
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 247 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
222 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
209 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Gainer ve praktickém balení 950 g za příznivou cenu 247 Kč.
Gainer je koncentrát proteinů a sacharidů v optimálním složení. Slouží jako rychlý příjem energie po náročném fyzickém tréninku, aby došlo k nárůstu svalové hmoty a síly. Používá se také k doplnění glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.
Počet dávek: 19 (po 50 g) pro posilovnu nebo 10 (po 100 g) pro atletiku, plavání apod.
Koncentrace bílkovin gaineru: 20 %, z toho whey bílkovin: 90 %
Hmotnost výrobku: 950 g
Alergeny: mléko
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Gainer spotřebujte do 2 měsíců od otevření nebo do 4 měsíců při šetrném přechovávání. Vyrobeno v ČR, původ použitých surovin západní Evropa, státy Blízkého východu (Arabský poloostrov, jihozápadní Asie, severovýchod Afriky), Asie a Amerika.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
Gainer doplní zásoby glykogenu ve svalech a tím prodlouží délku sportovního výkonu. Kombinace proteinů a sacharidů významně zvyšuje inzulínovou reakci organismu. V gaineru je použit kvalitní syrovátkový CFM protein. Dokáže markantně zvýšit vaše regenerační schopnosti a doplnit zásoby glykogenu ve svalech pro budoucí výkon.
Pokud je gainer použit před sportem, chrání svalovou tkáň proti nadměrnému opotřebení. Úspěšně jej uplatníte ve všech sportovních aktivitách. Při posilování umocňuje tvorbu svalové hmoty. V atletice gainer především regeneruje vyčerpaný organismus po zátěži.
Podívejte se na další zajímavé informace ve článku Sacharidy a rozdíly mezi nimi.
Gainer užívejte bezprostředně po skončení sportovní aktivity. Po závodu byste měli během 120 minut přijmout cca 1,2 g gaineru na 1 kg tělesné váhy. Taková dávka se pohybuje okolo 100 g. Vrchovatá polévková lžíce gaineru = 16 g.
Při nižší náročnosti nebo kratší délce aktivity konzumujte úměrně nižší porci. Gainer protřepejte pouze ve vodě. Mléko raději vynechejte. Větší naředění gaineru zlepší trávení. Gainer lze použít i před sportovní aktivitou jako svačinu.
Za 950g balení zaplatíte 247 Kč (19 porcí). Jedna porce (50 g) vychází na přibližně 13 Kč – ideální volba pro doplnění energie po tréninku nebo jako výživná svačina během dne. Gainer 20/66 nabízí vyvážený poměr sacharidů a bílkovin pro podporu regenerace, růstu svalové hmoty a doplnění kalorií.

Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Zdroje:
Složení gaineru ve 100 g: maltodextrin 62 g, CFM koncentrát syrovátkové bílkoviny 80 19,6 g, slunečnicový lecitin 5 g, fruktóza, větvené esenciální aminokyseliny BCAA ( L-leucin, L-isoleucin, L-valin) 2,5 g, taurin 0,8 g, A‑AKG 1 g, inulin.
| Energie kJ | 1732.5 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 410 kcal |
| Tuky | 5.3 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 1 g |
| Sacharidy | 66.4 g |
| Z toho cukry | 10.9 g |
| Vláknina | 0.19 g |
| Bílkoviny | 20 g |
| Sůl | 0.14 g |
| Energie kJ | 1732.5 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 410 kcal |
| Tuky | 5.3 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 1 g |
| Sacharidy | 66.4 g |
| Z toho cukry | 10.9 g |
| Vláknina | 0.19 g |
| Bílkoviny | 20 g |
| Sůl | 0.14 g |
| Alanin | 5 g |
|---|---|
| Arginin | 2.1 g |
| Asparagová kys. | 11 g |
| Cystein | 2.2 g |
| Fenylalanin (EAA) | 3 g |
| Glutamová kys. | 18.1 g |
| Glycin | 1.4 g |
| Histidin (EAA) | 1.7 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 6.4 g |
| Leucin (EAA) | 10.6 g |
| Lysin (EAA) | 9.6 g |
| Methionin (EAA) | 2.2 g |
| Prolin | 5.5 g |
| Serin | 4.6 g |
| Threonin (EAA) | 6.7 g |
| Tryptofan (EAA) | 1.4 g |
| Tyrosin | 2.6 g |
| Valin (EAA) | 5.9 g |
| Alanin | 5 g |
|---|---|
| Arginin | 2.1 g |
| Asparagová kys. | 11 g |
| Cystein | 2.2 g |
| Fenylalanin (EAA) | 3 g |
| Glutamová kys. | 18.1 g |
| Glycin | 1.4 g |
| Histidin (EAA) | 1.7 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 6.4 g |
| Leucin (EAA) | 10.6 g |
| Lysin (EAA) | 9.6 g |
| Methionin (EAA) | 2.2 g |
| Prolin | 5.5 g |
| Serin | 4.6 g |
| Threonin (EAA) | 6.7 g |
| Tryptofan (EAA) | 1.4 g |
| Tyrosin | 2.6 g |
| Valin (EAA) | 5.9 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 1723 |
16.03.2026
10.02.2026
05.02.2026
29.06.2025
16.05.2025