30.04.2026
- čistý lysin, co víc si přát :)
Máte dotaz? Zavolejte nám.
00:00:00 | Využij slevu 150 Kč nebo 200 Kč > Vyber slevový kód
Nebo objednávejte i v našem ★ FORM MIXÉRU ★
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 259 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
233 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
220 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Lysin ve výhodném balení 1 kg za příznivou cenu 259 Kč.
Lysin (také L-lysin nebo lysine) je důležitá esenciální aminokyselina, která funguje jako stavební prvek všech bílkovin v organismu. Obnovuje tkáně cév, významně se podílí na vstřebávání vápníku a urychluje hojení kostí a svalů po operaci nebo úrazech.
Počet dávek v balení: 1 000
Koncentrace aminokyseliny: 99 %
Použitý výrobní proces: fermentace
Hmotnost výrobku: 1 000 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Lysin spotřebujte do 6 měsíců od otevření.
U všech surovin laboratorně sledujeme ukazatele čistoty a zdravotní nezávadnosti. Podívejte se na výsledek testů akreditované laboratoře.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.

Denní doporučená dávka pro dospělého nesportujícího jedince činí 1 g. Zarovnaná čajová lžička lysinu je 2,5 g. Počítejte ale také s příjmem lysinu i ze stravy (parmezán, ryby, vepřové a hovězí maso, sójové boby, pšeničné otruby, luštěniny).
Vzhledem k tomu, že lysin potlačuje některé nežádoucí účinky argininu, zejména zvýšený výskyt oparů, doporučujeme užívat oba přípravky. Užívejte s hodinovým rozestupem 2 díly argininu a 1 díl lysinu.
Za 1kg balení lysinu zaplatíte 259 Kč (1 000 porcí). Jedna porce vás vyjde na pouhých 0,26 Kč – mimořádně výhodný způsob, jak podpořit imunitu, regeneraci a tvorbu kolagenu. Lysin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže samo vytvořit – ideální doplněk pro aktivní i běžný životní styl.

Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Zdroje:
L-lysin HCl.
| Energie kJ | 32.6 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 7.68 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Energie kJ | 1630 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 384 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 2 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 0 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 100 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 8503 |
| EAN | 8594220111032 |
30.04.2026
20.04.2026
08.04.2026
23.03.2026
05.03.2026