16.04.2026
- Dobře se po něm spí
Máte dotaz? Zavolejte nám.
Dnes: Využij slevu 150 Kč nebo 200 Kč Vyber slevový kód
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 509 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
458 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
432 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Noční osmdesátiprocentní protein ve výhodném balení 1 kg za příznivou cenu 509 Kč.
Noční protein s 80% koncentrací je spolehlivým zdrojem biologicky aktivního proteinu s postupným uvolňováním. Zásobuje svaly velmi kvalitní bílkovinou a má antikatabolické účinky. Svými vlastnostmi se výborně hodí jak pro budování svalové hmoty v silových sportech, tak i pro využití při redukční dietě.
Počet maximálních dávek v balení: 20
Koncentrace bílkovin: 80 %
Koncentrace bílkovin v sušině: 85 %, z toho biologicky aktivní protein 100 %
Alergeny: mléčná bílkovina
Hmotnost výrobku: 1 000 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Noční protein spotřebujte do 5 měsíců od otevření. Původ použitých surovin západní Evropa.
Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený banánový nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku. Ideální na cesty nebo pro chvíle, kdy chceš perfektní chuť bez složitého přípravy. Vyzkoušej banánové kapsle a užij si lahodnou chuť kdekoliv a kdykoliv! Jen 0,04 g sacharidů na kapsli. Kombinuj podle chuti, například Banán a Vanilka. Nebo Banán a Čoko, Banán a Karamel, Espresso a Vanilkaa a rozšíř si tak svět chutí!
Podívejte se na zajímavé informace o typech proteinů a orientaci mezi nimi.

Noční protein je typově sladký, ale chuťově neutrální. Má skvělou mléčnou vůni a chuť, vysokou vaznost vody. Je vhodný na noc, protože dodá svalům výživu a podpoří jejich růst. Trénink však je nezbytnou podmínkou. Noční protein můžete úspěšně využívat také v redukční dietě k dlouhému zasycení a snížení kalorického příjmu. Z nočního proteinu lze čerpat aminokyseliny nejen v noci, ale i v odpočinkové dny po dobu 7 hodin.
Denní dávka nočního proteinu pro sportovce činí jednorázově maximálně 50 g.
Pro denní příjem platí pravidlo: maximálně 1,5–2 g nočního proteinu na 1 kg váhy sportovce. Vrchovatá polévková lžíce = 14 g. Rozmíchejte odměřený protein dobře ve vodě a konzumujte.
Za 1kg balení zaplatíte 509 Kč (20 porcí). Jedna porce vychází na 25,45 Kč – ideální volba pro večerní doplnění bílkovin. Noční protein s 80 % bílkovin se vstřebává pomalu, a proto je perfektní pro regeneraci během spánku i delší období bez jídla.

Zdroje:
Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Micelární kasein.
| Energie kJ | 760 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 182.5 kcal |
| Tuky | 0.75 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0.55 g |
| Sacharidy | 2.3 g |
| Z toho cukry | 2.3 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 41 g |
| Sůl | 0.15 g |
| Energie kJ | 1520 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 365 kcal |
| Tuky | 1.5 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 1.1 g |
| Sacharidy | 4.6 g |
| Z toho cukry | 4.6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 82 g |
| Sůl | 0.3 g |
| Alanin | 1.65 g |
|---|---|
| Arginin | 1.85 g |
| Asparagová kys. | 3.9 g |
| Cystein | 0.6 g |
| Fenylalanin (EAA) | 2.45 g |
| Glutamová kys. | 10.8 g |
| Glycin | 0.95 g |
| Histidin (EAA) | 1.35 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 2.65 g |
| Leucin (EAA) | 4.8 g |
| Lysin (EAA) | 4.2 g |
| Methionin (EAA) | 1.4 g |
| Prolin | 4.9 g |
| Serin | 2.8 g |
| Threonin (EAA) | 2.25 g |
| Tryptofan (EAA) | 0.7 g |
| Tyrosin | 2.65 g |
| Valin (EAA) | 3.2 g |
| Alanin | 3.3 g |
|---|---|
| Arginin | 3.7 g |
| Asparagová kys. | 7.8 g |
| Cystein | 1.2 g |
| Fenylalanin (EAA) | 4.9 g |
| Glutamová kys. | 21.6 g |
| Glycin | 1.9 g |
| Histidin (EAA) | 2.7 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 5.3 g |
| Leucin (EAA) | 9.6 g |
| Lysin (EAA) | 8.4 g |
| Methionin (EAA) | 2.8 g |
| Prolin | 9.8 g |
| Serin | 5.6 g |
| Threonin (EAA) | 4.5 g |
| Tryptofan (EAA) | 1.4 g |
| Tyrosin | 5.3 g |
| Valin (EAA) | 6.4 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 2430 |
16.04.2026
30.03.2026
04.03.2026
18.01.2026
27.11.2025