28.11.2025
- cena
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. Zjisti slevový kód
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 695 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 0%
|
694 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 6%
|
656 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Aminokyselina AAKG ve výhodném balení 1 kg za cenu 772 Kč.
AAKG (arginin alfa-ketoglutarát) je aminokyselina L-argininu navázaná na alfa‑ketoglutarát. Ten pravý doplněk, když potřebujete napumpovat svaly po tréninku, zvýšit sílu a výdrž a urychlit regeneraci.
Počet dávek v balení: 625 bežných, 333 maximálních
Hmotnost výrobku: 1 000 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Po otevření AAKG spotřebujte do 4 měsíců.
U všech surovin laboratorně sledujeme ukazatele čistoty a zdravotní nezávadnosti. Podívejte se na výsledek testů akreditované laboratoře.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
NO přípravky pomáhají udržovat přijatelnou hladinu oxidu dusíku ve svalové tkáni. Základní složkou NO přípravků je AAKG neboli arginin alfa-ketoglutarát. Arginin uvolněný do krevního oběhu zvyšuje schopnost organismu produkovat oxid dusnatý. NO otevírá krevní kanálky a zvyšuje přívod krve do svalů. Dalšími účinky NO přípravků na bázi AAKG jsou delší a mohutnější napumpování svalů, nárůst síly a výdrže při tréninku a rychlejší regenerace.

Vzhledem k tomu, že L-arginin a L-glutamin řídí vylučování růstového hormonu, zesiluje jejich kombinace efektivitu přenosu NO a jeho regulaci. Pro růst svalů je zásadní množství dusíku ve svalech a svalové tkáni, které má na starost alfa-ketoglutarát. Tím AAKG spolu s glutaminem ovlivňují růst svalů.
Zvýšené prokrvení svalů zlepšuje transport aminokyselin (BCAA, L‑glutamin) a dusíku do svalu. BCAA a sacharidy dodávají sílu pro svalovou práci, čímž zvyšují výkonnost svalu.
Prokrvení je důležité i v okamžiku regenerace. Svaly mají lepší přístup k živinám, zkracuje se čas regenerace svalů. AAKG anabolizuje organismus nejúčinněji z argininových suplementů. Navíc je alfa‑ketoglutarát často přenášen s glutaminem, spolu vytvářejí nervový přenašeč (neurotransmiter), který se podílí na regulaci svalového napětí.
Doporučené vhodné kombinace AAKG jsou s L-glutaminem, lecitinem, L-lysinem a L-ornitinem.
Dlouhodobé denní dávkování AAKG u dospělého jedince: 1–3 g prášku rozpusťte ve vodě nebo nápoji a vypijte 1 hodinu před výkonem. Můžete konzumovat i 1 hodinu po výkonu pro rychlejší regeneraci. Rovná čajová lžička = 4 g.
Dlouhodobé užívání AAKG u sportovců a nárazové u nesportovců: 1–3 g prášku rozpusťte ve vodě nebo nápoji a vypijte 1 hodinu před posilováním. Můžete konzumovat i 1 hodinu po výkonu pro rychlejší regeneraci po sportu. Rovná čajová lžička = 4 g.
Za 1kg balení AAKG (arginin alfa-ketoglutarátu) zaplatíte 772 Kč (625 porcí). Jedna porce vás vyjde na přibližně 1,23 Kč – skvělá volba pro efektivní předtréninkovou podporu. AAKG pomáhá zlepšit prokrvení svalů, zvyšuje výkon a podporuje intenzivní tréninky i regeneraci.

Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Zdroje:
L-arginin alfa-ketoglutarát: 70,4 % L-argininu a 28 % alfa‑ketoglutarátu
| Energie kJ | 35.7 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 8.52 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Energie kJ | 1190 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 284 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 3 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Alanin | 0 g |
|---|---|
| Arginin | 100 g |
| Asparagová kys. | 0 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0 g |
| Glutamová kys. | 0 g |
| Glycin | 0 g |
| Histidin (EAA) | 0 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 0 g |
| Leucin (EAA) | 0 g |
| Lysin (EAA) | 0 g |
| Methionin (EAA) | 0 g |
| Prolin | 0 g |
| Serin | 0 g |
| Threonin (EAA) | 0 g |
| Tryptofan (EAA) | 0 g |
| Tyrosin | 0 g |
| Valin (EAA) | 0 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 367 |
| EAN | 8594220110912 |
28.11.2025
14.10.2025
26.06.2025
22.05.2025
25.03.2025