Marta Z.
23.10.2025
- účinkuje
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. 02:32:34 Zjisti slevový kód
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 257 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
231 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
218 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Dóza Kloubní výživy pro sportovce o váze 320 g za cenu 257 Kč vystačí na měsíc. Jedna porce stojí 9,20.
Kloubní výživa obsahuje dvě složky, které dodávají aminokyseliny k regeneraci svalových úponů, šlach, vazů, nehtů, vlasů. Při aktivním sportu je dnes doplňková kloubní výživa nezbytná pro podporu hybnosti a včasnou prevenci kloubních obtíží. Ideální pro namáhané a přetěžované klouby.
Počet porcí: 28
Denní porce obsahuje: 9,99 g hydrolyzovaného kolagenu a 1,51 g glukosaminu sulfátu
Hmotnost výrobku: 320 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Kloubní výživu spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Vyrobeno v ČR, původ použitých surovin západní Evropa.
U všech surovin laboratorně sledujeme ukazatele čistoty a zdravotní nezávadnosti. Podívejte se například na výsledky testu Kloubní výživy, které vyšly na jedničku.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
Kloubní výživa je český produkt, který kombinuje účinky kolagenu a glukosaminu na naše klouby a chrupavky. Kolagen je základem pro obnovu chrupavek, regeneruje je a přispívá k jejich pevnosti. Je základem každého přípravku na klouby a kloubní výživy. Glukosamin napomáhá udržet celkovou pružnost a pohyblivost kloubů. Promazáváním kloubních pouzder nemusí vůbec dojít na bolest kloubů.
Kolagenní složka
Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Kolagenní bílkoviny se nacházejí v chrupavkách, kůži a šlachách a přispívají k udržování normálního stavu kostí. Obsažené aminokyseliny přispívají k regeneraci a růstu svalů.
Glukosaminová složka
Glukosamin se zcela přirozeně vyskytuje v lidském těle, také i v mateřském mléce. Je součástí polysacharidů, které tvoří hlavní složku kloubních chrupavek a dodávají jim pružnost. Příznivě ovlivňuje rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Plní funkci prekursoru (výchozí látky) kyseliny hyaluronové.
.jpg?0.9379834741031994)
Skutečná etiketa produktu.
Kloubní výživa je velmi dobře využitelná hlavně díky rozpustnosti svých hlavních složek glukosaminu a kolagenu. Pro bezbolestný pohyb a zdravé klouby jsou ve stravě zapotřebí kolagen a glukosamin. Kloubní výživa se v organismu dobře vstřebává a rozpustná forma je tak mnohem účinnější než tablety a kapsle s pomocnými látkami. Jedná se o účinnou výživu pro chrupavky a klouby.
Kloubní výživu doporučujeme používat všem sportovcům. Dodává aminokyseliny k regeneraci svalových úponů, šlach, vazů, nehtů, vlasů. Pomáhá zejména ve sportech, kde je kladen důraz na pevnost šlach a kostí i jejich správné protažení a na vysoký rozsah pohybu.
Kloubní výživa je vhodná jak pro sportovce, tak všechny, kteří žijí aktivně. Dlouhodobé užívání užívání kloubní výživy je lepší a účinnější nežli užívání nárazové a nepravidelné. Kolagenní bílkoviny ovlivňují regeneraci, růst svalů a úponů, a proto může být výsledek užívání kloubní výživy v závislosti na zdravotním stavu a na genetických dispozicích u každého jedince různý.
Účinnou kloubní výživu pro sportovce doporučujeme kombinovat s některým z vitamínů na klouby. Typickými zástupci vitamínů, které pomáhají udržet zdravé klouby, jsou vitamín C a vitamín K. Vitamín C je nezbytný pro tvorbu kolagenu, protože podporuje jeho syntézu. Vhodný může být i náš vitamínový mix.
Kloubní výživa se vyplatí užívat. Napomáhá průběžně udržet normální chrupavku a snižuje rizika spojená s přetěžovanými klouby. Doporučujeme ji zejména v případě namáhaných a přetěžovaných kloubů, ať už v důsledku těžké práce nebo silového tréninku. Některá onemocnění způsobují bolesti kloubů, s takovými vám kloubní výživa už nepomůže. Nejedná se o léčivo.
Podívejte se na další zajímavé informace o kloubní výživě a jejím využití.
Kloubní výživu užívejte 1× denně nejlépe po snídani. Odměřte 1 vrchovatou polévkovou lžíci přípravku, která by měla přibližně odpovídat 11,5 g, a rozmíchejte ve 200–300 ml nápoje. Kloubní výživa se rychle rozpouští a ke konzumaci je připravena za 1 minutu.
Nejlepších výsledků dosáhnete po 2 měsících nepřerušovaného užívání. Pak zařaďte měsíční přestávku a kúru zase opakujte. Pozitivní projevy přetrvávají 1–2 měsíce. Vhodná je kombinace Kloubní výživy s chondroitinem s bioaktivním kalciem a s L-argininem.
Za balení kloubní výživy zaplatíte 257 Kč (28 porcí). Jedna porce (11,43 g) vás vyjde na přibližně 9,20 Kč – ideální volba pro dlouhodobou péči o klouby, chrupavky a šlachy. Komplexní složení s obsahem klíčových látek pro pohybový aparát ocení sportovci, fyzicky aktivní lidé i ti, kteří chtějí svým kloubům dopřát pravidelnou výživu.

Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Zdroje:
Hydrolyzovaný kolagen hovězí 278 g, glukosamin sulfát 2 KCl 42 g.
| Energie kJ | 172.5 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 40.6 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 10.01 g |
| Sůl | 0.05 g |
| Energie kJ | 1500 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 353 kcal |
| Tuky | 0 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 87 g |
| Sůl | 0.44 g |
| Alanin | 1.04 g |
|---|---|
| Arginin | 0.87 g |
| Asparagová kys. | 0.66 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 0.26 g |
| Glutamová kys. | 1.18 g |
| Glycin | 2.6 g |
| Histidin (EAA) | 0.07 g |
| Hydroxylysin | 0.06 g |
| Hydroxyprolin | 1.27 g |
| Isoleucin (EAA) | 0.15 g |
| Leucin (EAA) | 0.33 g |
| Lysin (EAA) | 0.46 g |
| Methionin (EAA) | 0.09 g |
| Prolin | 1.51 g |
| Serin | 0.36 g |
| Threonin (EAA) | 0.21 g |
| Tryptofan (EAA) | 0.07 g |
| Tyrosin | 0.05 g |
| Valin (EAA) | 0.28 g |
| Alanin | 9 g |
|---|---|
| Arginin | 7.6 g |
| Asparagová kys. | 5.7 g |
| Cystein | 0 g |
| Fenylalanin (EAA) | 2.3 g |
| Glutamová kys. | 10.3 g |
| Glycin | 22.6 g |
| Histidin (EAA) | 0.6 g |
| Hydroxylysin | 0.5 g |
| Hydroxyprolin | 11 g |
| Isoleucin (EAA) | 1.3 g |
| Leucin (EAA) | 2.9 g |
| Lysin (EAA) | 4 g |
| Methionin (EAA) | 0.8 g |
| Prolin | 13.1 g |
| Serin | 3.1 g |
| Threonin (EAA) | 1.8 g |
| Tryptofan (EAA) | 0.6 g |
| Tyrosin | 0.4 g |
| Valin (EAA) | 2.4 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 320 |
23.10.2025
24.07.2025
18.06.2025
25.03.2025
19.03.2025