29.10.2025
- Není modrý
Máte dotaz? Zavolejte nám.
DVĚ KILA dolů při nákupu nad dva litry. Produkty bez slev. Zjisti slevový kód
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 337 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
303 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
286 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Konopný protein 50 hemp ve výhodném balení 1 kg za příznivou cenu 337 Kč.
Konopný protein neboli hemp protein v 50% koncentraci představuje velmi dobrý zdroj rostlinné bílkoviny. Je vhodnou alternativou proteinových doplňků na živočišné bázi a dobře stravitelný. Samotný nebo v kombinaci s jinými rostlinnými proteiny je optimální volbou pro vegany a sportovce s intolerancí živočišných bílkovin.
Počet porcí: 25
Tuky v konopném proteinu celkem: 11 g (z toho: trans 0; nasycené 1 g, mononenasycené (omega 9) 1 g, polynenasycené 9 g); cholesterol 0, sodík 0
Vitamíny dle doporučené denní dávky: B1 100 %, B3 70 %, B6 80 %, B9 (kyselina listová) 100 %
Minerály a stopové prvky dle doporučené denní dávky: železo 160 %, magnézium 300 %, zinek 130 %, měď 110 %, fosfor 160 %, draslík 37 %
Obsah vlákniny ve 100 g konopného proteinu: nerozpustné 17 g, rozpustné 1 g
Obsah omega 3 ve 100 g konopného proteinu: ALA linolenová kyselina 2,1 g (příznivého účinku dosáhnete příjmem 2 g ALA denně)
Koncentrace bílkovin: 50 % (edestin 30 %, albumin 20 %), z toho bílkovin z konopného semene: 100 %
Certifikace konopného proteinu: raw, organic, mechanická extrakce bez použití hexanů
Využitelnost konopného proteinu: 90 %, PDCAAS: 0,48
Vzhled: zelená drcená bylina
Chuť: příjemná, lehce nasládlá, náznakem rostlinná
Rozpustnost: poměrná část nerozpustná, charakteristická sedlina
Alergeny: nejsou přítomny
Hmotnost výrobku: 1 000 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby.
Konopný protein spotřebujte do 4 měsíců od otevření. Původ použité suroviny Spolková republika Německo.
U všech surovin laboratorně sledujeme ukazatele čistoty a zdravotní nezávadnosti.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
Podívejte se na další zajímavé informace o typech proteinů a orientaci mezi nimi.

Hemp protein neobsahuje psychoaktivní látku THC, a proto nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky.
Stravitelná vláknina obsažená v Konopném proteinu 50 hemp prodlužuje dobu trávení a přispívá k pocitu nasycenosti. Hemp protein se proto dobře hodí jako suplement při redukčních dietách nebo detoxikacích organismu. Obecně je dobře snášen, ale doporučujeme, abyste si vyzkoušeli, který protein vám nejvíce vyhovuje, případně je navzájem kombinovali.
Odměřte do šejkru nebo lahve 200 ml vody, přidejte konopný protein a dobře protřepejte. V jedné dávce užívejte 0,5 g proteinu na 1 kg vaší tělesné hmotnosti. Denní příjem všech bílkovin, tj. i ze stravy, by neměl překročit 2 g/kg tělesné váhy.
Konopný protein 50 hemp se dobře rozpouští ve vodě, a proto jej můžete přidávat do nápojů, smoothie, kaší, ale třeba i do polévky.
Aktivní sportovci konopný protein užívají jako prostředek pro kvalitní regeneraci a tvorbu svalové hmoty. Je možné jej konzumovat během dne, popřípadě těsně před spaním.
Za 1kg balení konopného proteinu 50 zaplatíte 337 Kč (25 porcí). Jedna porce vás vyjde na přibližně 13,48 Kč – rostlinný protein s přirozeným obsahem vlákniny, omega-3 a minerálů. Skvělá volba pro vegany i všechny, kteří hledají výživný a přírodní zdroj bílkovin bez zbytečných přísad.

Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Zdroje:
Konopný protein z ekologického zemědělství (hemp protein) získaný z konopného semene za studena mechanicky bez použití hexanů 50 %.
| Energie kJ | 1028.3 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 245.7 kcal |
| Tuky | 7.7 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 0.7 g |
| Sacharidy | 2.8 g |
| Z toho cukry | 2.8 g |
| Vláknina | 12.6 g |
| Bílkoviny | 35 g |
| Sůl | 0.01 g |
| Energie kJ | 1469 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 351 kcal |
| Tuky | 11 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 1 g |
| Sacharidy | 4 g |
| Z toho cukry | 4 g |
| Vláknina | 18 g |
| Bílkoviny | 50 g |
| Sůl | 0.02 g |
| Alanin | 1.42 g |
|---|---|
| Arginin | 4.01 g |
| Asparagová kys. | 3.39 g |
| Cystein | 0.53 g |
| Fenylalanin (EAA) | 1.49 g |
| Glutamová kys. | 5.61 g |
| Glycin | 1.53 g |
| Histidin (EAA) | 0.91 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 1.29 g |
| Leucin (EAA) | 2.21 g |
| Lysin (EAA) | 1.32 g |
| Methionin (EAA) | 0.6 g |
| Prolin | 1.31 g |
| Serin | 1.7 g |
| Threonin (EAA) | 1.18 g |
| Tryptofan (EAA) | 0.43 g |
| Tyrosin | 1.04 g |
| Valin (EAA) | 1.63 g |
| Alanin | 2.03 g |
|---|---|
| Arginin | 5.73 g |
| Asparagová kys. | 4.84 g |
| Cystein | 0.76 g |
| Fenylalanin (EAA) | 2.13 g |
| Glutamová kys. | 8.02 g |
| Glycin | 2.18 g |
| Histidin (EAA) | 1.3 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 1.84 g |
| Leucin (EAA) | 3.16 g |
| Lysin (EAA) | 1.88 g |
| Methionin (EAA) | 0.86 g |
| Prolin | 1.87 g |
| Serin | 2.43 g |
| Threonin (EAA) | 1.69 g |
| Tryptofan (EAA) | 0.61 g |
| Tyrosin | 1.49 g |
| Valin (EAA) | 2.33 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 8274 |
| EAN | 8594220110998 |
29.10.2025
06.09.2025
11.08.2025
31.07.2025
22.07.2025
29.06.2025
13.05.2025
08.05.2025
10.11.2024