10.04.2026
- Dobrá rozpustnost, chuť odpovídá
- Odměrka nebyla v balení
Máte dotaz? Zavolejte nám.
00:00:00 | Využij slevu 150 Kč nebo 200 Kč > Vyber slevový kód
Nebo objednávejte i v našem ★ FORM MIXÉRU ★
| Množstevní slevy | |
|---|---|
| 1 - 3 kusy | 311 Kč / ks |
|
4 - 9 kusů
Sleva 10%
|
279 Kč / ks |
|
10 a více
kus
Sleva 15%
|
264 Kč / ks |
4FITNESS: Kvalita, kterou vybíráme spolu
Komunita sportovců: Radíme si a rozhodujeme
Přidej se k nám, kupuj chytře a kvalitně
Čistota za skvělé ceny
Hrachový protein v balení 1 kg za příznivou cenu 311 Kč.
Hrachový protein v 85% koncentraci představuje velmi dobrý zdroj rostlinné bílkoviny s příjemnou chutí. Je kvalitní alternativou proteinových doplňků na živočišné bázi a výborně stravitelný. Ideální volba pro vegany a sportovce s intolerancí jiných bílkovin.
Koncentrace bílkovin: 85 %, z toho hrachových bílkovin: 100 %
Úroveň inhibitorů TIA: 0,0025 TIA/mg
Vzhled: prášek krémové až nahnědlé barvy
Chuť: slabě po sušeném hrachu
Rozpustnost: dobře rozpustný, nejlépe ve vlažné vodě, silně váže vodu
Hmotnost výrobku: 1 000 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby.
Hrachový protein spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Původ použitých surovin západní Evropa. U všech surovin laboratorně sledujeme ukazatele čistoty a zdravotní nezávadnosti.
Ideální když chceš perfektní chuť bez složité přípravy a rád/a střídáš příchutě. Kombinuj třeba banán s vanilkou, s čoko nebo kokosem. Otevři kapsli a přidej svůj oblíbený nádech do kloubáku, do proteinu, jogurtu nebo pudinku.
V jídelníčcích veganů a vegetariánů se hrachový protein zabydlel již před několika lety. Hrachový protein ze žlutého hrachu (Pisum sativum) představuje kvalitní zdroj rostlinné bílkoviny s příjemnou chutí. Má pozitivní vliv na regeneraci svalů po cvičení a zvýšení objemu svalové hmoty. Hrachový protein je dostatečným zdrojem BCAA, aminokyselin s rozvětveným řetězcem (leucin, isoleucin a valin), které jsou potřebné právě pro budování a regeneraci svalů.
Podívejte se na zajímavé informace o typech proteinů a orientaci mezi nimi.

Odměřte do šejkru 600 ml vody, přidejte hrachový protein a dobře protřepejte. Běžná jednorázová dávka je 50 g. V jedné dávce užívejte 0,5 g proteinu na 1 kg vaší tělesné hmotnosti. Denní příjem všech bílkovin, tj. i ze stravy, by neměl překročit 2 g/kg tělesné váhy.
Hrachový protein se dobře rozpouští ve vodě, a proto jej můžete přidávat do nápojů, smoothie, kaší, ale třeba i do polévky.
Aktivní sportovci hrachový protein užívají jako prostředek pro kvalitní regeneraci a tvorbu svalové hmoty. Je možné jej konzumovat během dne, popřípadě těsně před spaním.
Za 1kg balení hrachového proteinu 85 zaplatíte 311 Kč (20 porcí). Jedna porce vás vyjde na pouhých 15,55 Kč – cenově dostupný rostlinný protein s vysokým obsahem bílkovin. Ideální volba pro vegany, vegetariány i osoby s intolerancí na laktózu, skvělý pro regeneraci a doplnění bílkovin kdykoliv během dne.

Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě 10–22 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím.
Zdroje:
Koncentrát hrachové bílkoviny 85 %.
| Energie kJ | 842.5 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 200 kcal |
| Tuky | 1.5 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 1 g |
| Sacharidy | 2.5 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0.5 g |
| Bílkoviny | 42.5 g |
| Sůl | 1.5 g |
| Energie kJ | 1685 kJ |
|---|---|
| Energie kcal | 400 kcal |
| Tuky | 3 g |
| Z toho nasyc. mast. kys. | 2 g |
| Sacharidy | 5 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bílkoviny | 85 g |
| Sůl | 3 g |
| Alanin | 1.72 g |
|---|---|
| Arginin | 3.35 g |
| Asparagová kys. | 4.29 g |
| Cystein | 0.82 g |
| Fenylalanin (EAA) | 2.2 g |
| Glutamová kys. | 6.79 g |
| Glycin | 1.46 g |
| Histidin (EAA) | 1.1 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 1.9 g |
| Leucin (EAA) | 3.27 g |
| Lysin (EAA) | 3.02 g |
| Methionin (EAA) | 0.46 g |
| Prolin | 1.67 g |
| Serin | 1.96 g |
| Threonin (EAA) | 1.41 g |
| Tryptofan (EAA) | 0.36 g |
| Tyrosin | 1.14 g |
| Valin (EAA) | 2.11 g |
| Alanin | 3.44 g |
|---|---|
| Arginin | 6.69 g |
| Asparagová kys. | 8.57 g |
| Cystein | 1.64 g |
| Fenylalanin (EAA) | 4.39 g |
| Glutamová kys. | 13.58 g |
| Glycin | 2.92 g |
| Histidin (EAA) | 2.19 g |
| Hydroxylysin | 0 g |
| Hydroxyprolin | 0 g |
| Isoleucin (EAA) | 3.8 g |
| Leucin (EAA) | 6.53 g |
| Lysin (EAA) | 6.03 g |
| Methionin (EAA) | 0.91 g |
| Prolin | 3.33 g |
| Serin | 3.91 g |
| Threonin (EAA) | 2.81 g |
| Tryptofan (EAA) | 0.71 g |
| Tyrosin | 2.27 g |
| Valin (EAA) | 4.22 g |
| Značka | 4FITNESS |
|---|---|
| Kód produktu | 782 |
| EAN | 8594220110967 |
10.04.2026
03.04.2026
14.03.2026
19.01.2026
27.12.2025